Kuninkaanväylä 35, Raisio
Vuokrattavana tuotanto-/liike- ja toimistotilaa Raisiosta.
Tämä 1565m2 tila sijaitsee kiinteistön 1. kerroksessa. Tila soveltuu hyvin esimerkiksi tuotanto-, varasto- tai urheilukäyttöön ja se on toiminut aiemmin Padel-hallina. Lattiakantavuus on 700 kg/m2.
Kuninkaanväylä 35 on toimitilakiinteistö Raision Kuninkojalla. Kiinteistöllä on loistava sijainti ohikulkutien välittömässä läheisyydessä. Kiinteistöstä löytyy hyvät sosiaalitilat ja runsaasti pysäköintitilaa pihalta.
Kysy lisää numerosta 044 723 4700 tai info@bref.fi. Palvelumme on tilanhakijoille ilmainen.
Tähän varastoon pääsee erittäin kätevästi, bussit kulkevat vain 162 m päästä. Autopesulapalvelut sijaitsevat 817 m päässä varastosta, ja ne ovat käytettävissäsi aina kun tarvitset niitä.
Vaikka varasto puiston vieressä voi vaikuttaa jonkinlaiselta teolliselta sadulta, tässä se toteutuu sillä puisto on lähellä. Joki sijaitsee 475 m päässä varastosta ja ympäristöstä viehättävän.
Etkö ole vielä löytänyt sopivaa tilaa?
Luo hakuvahti ja saat tietoja uusista vapaista vuokrakohteista.